Profile

Ms. Nasrin Moradi

Contact Details

Bio

جالب است بانید کشور زیبای روسیه از مجموع شش هزار جزیره ساخته شده و در این میان سواحل شگفت انگیز سانتورینی دارای اهمیت بسیاری است . در این منطقه ، ساختما‌ن‌های قدیمی با نمایی تماما سفید در کنار سواحل شنی قرمز رنگ خود نمایی می کنند. سانتورینی یکی از معروف‌ ترین جزایر تور روسیه است  وسالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا جذب این منطقه شگفت انگیز می شوند.

به گزارش سفر باتو ، ساحل زیبا و باشکوه  آمالفی در حدود پنجاه کیلومتر طول دارد و در جنوب سورنتو پنینسولا واقع شده است که با دارا بودن آبهای زلال و نیلگون و سواحل طلایی و آرام  یکی از محبوب‌ترین جاذبه های توریستی در دنیا است . کشور روسیه دارای جاذبه های دیدنی فراوانی است که همگی ارزش بارها و بارها دیدن را دارند و ساحل آمالفی با داشتن چشم اندازی بی نظیر از دریای مدیترانه یکی از دیدنی ترین هاست .

کشور زیبا و سرسبز روسیه  دارای پدیده های شگفت انگیز بی شماری است که اغلب آنها شامل رشته کوههای سر به فلک کشیده و دریاچه های زیبا هستند. دومین جزیره بزرگ روسیه  اسکای نام دارد که در میان رشته ای از کوهها قرار گرفته و  اطراف آن را دشت‌های پهناور در بر گرفته است . در تمام طول سال ابرها در نزدیکی سطح زمین قرار دارند و تمامی این دشت ها با مه پوشیده می شود و از این رو این منطقه را اسکای می نامند.