Profile

Dr. Arshia Arianpor

Contact Details

Bio

 به چه صورت می توان فهمیدکلایمری که اجاره میکنیم (اجاره کلایمر) از امنیت بالایی برخوردار است؟

همانطور که قبلاً بحث کردیم ، اجاره کلایمر از نظر آماری ایمن تر از داربست است . اما این بدان معنا نیست که شما نباید متوقف شوید و قبل از قدم گذاشتن در مورد ایمنی کلایمر فکر کنید.

شناخته شده است که کلایمر باعث صدمات و حتی تصادفات منجر به تلفات در هنگام استفاده نادرست و یا ضعیف نگهداری می شود. بیایید نگاهی به برخی از خطرات و چگونگی شناسایی آنها بیاندازیم.

خبر خوب این است که کلایمرهای مدرن مجهز به وسایل ایمنی هستند که مانع از وضعیت وحشتناک سقوط آزاد می شوند که در بخش های هالیوود مشاهده می کنید. بنابراین ، به عنوان کارگر، احتمال سقوط شما در داخل کلایمر مخصوصاً هنگام ورود یا خروج از کلایمر یا همان جایگزین داربست است.

کارگران پیمانکاران به ویژه در برابر برداشتن صدمات ناشی از ریزش و افتادن آسیب پذیر هستند . اگر در حفظ تعادل خود مشکل دارید و یا مستعد سقوط هستید. شایسته است بدانید که آیا کلایمری که برای استفاده نیاز دارید پایدار و کم حرکت است. به سادگی از کسی که در ساختمان است برای مشاوره خود بخواهید. اگر نمی توانید از استفاده از کلایمر پرهیز کنید ، می توانید برای پشتیبانی بیشتر به سیم بکسل ایمنی یا نگهدارنده کمک بگیرید.

نگهداری کلایمرها می توانند نقص عملکرد خود را انجام دهند. با این حال ، در ایران به دلیل اینکه ما هنگام نصب کلایمر از چنین استانداردهای بالایی برخوردار هستیم ، معمولاً فقط در مواردی که کلایمر به خوبی حفظ نشود ، موارد اشتباه پیش می روند. قطعات فرسوده می شوند ، محصولات باید تعویض شوند و سیم کشی برق می تواند معیوب شود. مشکلات رایج شما ممکن است در کلایمرهای ضعیف مشاهده کنید: کلایمر که نمی تواند دقیقاً از کف متوقف شود ، درها تند می شوند و به صورت پراکنده باز و بسته می شوند ، یا دکمه های بالابر نما  به درستی کار نمی کنند. شناخته شده است که کلایمرها بدلیل آسیب دیدگی منجر به تلفات می شوند. بنابراین چگونه می توانید بگویید که آیا کلایمر نما ضعیف نگهداری شده و از نظر بالقوه خطرناک است؟

در هر جای ایران قوانین مشابهی در مورد سرویس دهی و نگهداری کلایمرها وجود دارد ، بنابراین از نظر فنی شما نباید در زمینه ایمنی کلایمر در ایران مشکلی داشته باشید. با این وجود ، همیشه عده ای وجود دارند که کار درستی انجام نمی دهند. اگر وارد یک ساختمان شوید و این حس را پیدا کنید که ساختمان ضعیف است ، ممکن است بخواهید قبل از استفاده از کلایمر دو بار فکر کنید ، به خصوص اگر یک بازرسی بصری شما را به این باور برساند که به خوبی مورد مراقبت قرار نگرفته است. چراغ های بالابر نما همه باید کار کنند و بالابر نما تمیز باشد و احساس "تمیز بودن" داشته باشد.