Profile

Mr. Nima Pouya

Contact Details

Bio

آشنایی با جاذبه های  گردشگری در جزیره کیش

بازار قدیم کیش

 

قیمت ها در این بازار نسبت به دیگر مراکز خرید این شهر ، ارزان تر بوده و از تنوع بالایی برخوردار است . بازار قدیم شهر در میدان امام خمینی ،  حد فاصل خیابان شهید منتظری واقع شده و دسترسی  به آن آسان است .

حالا که زیباترین فصول سال در تور کیش ارزان سفر باتو ، یعنی پاییز و زمستان را پیش رو داریم ، بهتر است به جزایر جنوبی ایران سفر کنیم ، و از طبیعت شگفت انگیز و آرامش و زیبایی بی پایان این مناطق بهره مند شویم . جزیره کیش در میان آبهای فیروزه ای خلیج فارس قرار گرفته و برخی از ناشناخته ترین پدیده های طبیعی این کره خاکی را در خود جای داده است . که تعداد آنها بقدری زیادی است که برای تماشای تک تک آنها نیاز به زمان زیادی خواهید داشت و هر یک به تنهایی برای شهرت این جزیره کافی هستند .

شهر زیبا و تاریخی استانبول در تور ارازن استانبول لحظه آخری یکی از برترین مقاصد گردشگری در دنیاست ، و با وجود میلیونها بازدید کننده در سال در میان ده شهر دیدنی دنیا قرار گرفته است . استانبول در کنار طبیعتی زیبا و شگفت انگیز ، تاریخی غنی و پر فراز و نشیب دارد و آثار باستانی به جا مانده از امپراتوری بزرگی همچون یونانیان و رومیان تمام کوچه و پس کوچه های شهر را در بر گرفته است . قدم زدن در شهر استانبول همانند بازدید از یک موزه تاریخی و یا یک گالری هنری ، جذاب و سرگرم کننده است . و فرقی نمی کند با چه هدفی وارد این شهر شده اید زیرا در هر ورت جاذبه و سرگرمی متمایز و منحصر بفرد در انتظارتان خواهد بود . برخی با قصد بازدید آثار تاریخی ارزشمند و جستجو در تاریخ و فرهنگ غنی این سرزمین راهی این سفر می شوند و برخی دیگر به دنبال خوشگذرانی و در پی سپری نمودن تعطیلاتی مفرح و شاد هستند . و البته کسانی هم هستند که همه این جاذبه ها را با هم می خواهند . خلاصه با هر سلیقه و سنی که باشید سفر به شهر استانبول جذاب و تماشایی خواهد بود .